Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Tünetek" alapján mi bajom lehet?

"Tünetek" alapján mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Fájdogál a hasam,nem állandó,csak mikor eszébe jut,lent a méhem,vagy annak környéke,nem tudom pontosan;gyakrabban van híg székletem,mint ezelőtt,nem mondanám,hogy hasmenés;rettentő fáradékony vagyok,szívem szerint egész nap aludnék;azt hiszem ennyi.Ja,és fejfájással is küzdök.Vérnyomásom alacsony,pulzusom magas.
2011. jan. 26. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhes nem lehetsz? Annak szoktak ilyen tünetei lenni.
2011. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Öööööööö,azt nem tudom.Érdemes lenne tesztelnem,azt mondod?

Mondjuk utolsó két alkalommal a menstruációm nem olyan volt mint lenni szokott,sokkal kevesebb,és kevesebb ideig is tartott...De azt betudtam a fogamzásgátlónak,hogy biztosan attól van...

2011. jan. 26. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tesztelnék. Ha negatív, akkor meg szerintem menj el orvoshoz, lehet, hogy váltanod kell fogamzásgátlót. De ezek nagyon terhességre utaló jelek, de nem akarlak megijeszteni és hülyeséget mondani se. Jobb biztosra tudni, én tesztelnék is és dokihoz is mennék. :)
2011. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt
2011. jan. 26. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm...lehet, hogy csak egyszerű téli fáradtság, kimerültség. Próbálj meg valamilyen gyógyteát inni (maté, rooibos, ezek élénkítenek, a matéban van koffein, a rooibos-ban nincs), és vitaminokat szedni, ha nem szedsz. Pl. Supradyn az jó ilyen fáradt időszakban.

De a helyedben én elmennék a dokihoz is, leginkább a hasfájások miatt. Jobbulást neked! :)

2011. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!