Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyásom van! Nem akar elmúlni...

Folyásom van! Nem akar elmúlni! Mit csináljak? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb.10-12 lehettem amikor észrevettem h folyásom van,akkor persze még nem tudtam,h az normális e vagy sem.Utána persze tudatosult bennem h gáz van ez nem normális.Végül is 2 évvel ezelőttig nem viszketett és nem is csípet,de kellemetlen szagú volt és néha sárgás.Sajnos nem mertem elmondani anyunak,nagyon sokáig húztam a dolgot.2éve avon intim lemosótól iszonyatosan viszkettem...végképp betett:S mostanra már többször elmentem dokihoz állandóan kúpot ír fel,de nem használ.Viszketni nem viszket,csak sok folyik.Azt mondta a doki lehet h vmi velem született vírus v vmi által lett.csinált rákszűrést elvileg semmi gond nem volt ott.De még mindig folyásom van!Nincs pénzem magándokira és csak ahhoz az egy dokihoz tudok menni!Lehet h mély száj seb v vmi?
2009. febr. 4. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Méhszájseb illetve más női dolgok biztos nincsenek a háttérben hisz a doki többször is megvizsgált nyílván észrevette volna ha vmi nincs rendben.

Amúgy minden nőnek van egy alap folyása ami a mensi elötti és utáni napokban több lesz. De vannak olyanok is akiknek alapból sokkal több van mint az átlag, de az teljesen természetes. Ha csak sima átlátszó és nem viszket és nincs semmi szaga akkor ne aggódj az normális, csak neked több van mint az átlagnak.

2009. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem már kiskorom óta nem okés!V sárgás volt v szagos!Azért kérdeztem a mély száj sebet v a hasonlót,mert anyukám nővérével is szinte ugyanez volt és a doki nem vette észre neki a sebet!Nagyon rossz az a doki,mindenki szidja,de sajna most nem tudok elmenni más orvoshoz...gondoltam van itt vki akinek hasonló baja volt és tud rá megoldást!(kérdező)
2009. febr. 4. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom,neked mi áll a háttérben,nálam is a mensi kezdete óta sok volt a folyás,és sárga,szagosnak nem volt szagos.

Amikor elkezdtem nemi életet élni,annyiban lett rosszabb,hogy szaga is lett,mentem folyton dokihoz,egyszerűen nem múlt,kúphegyeket használtam el,mindenféle kenőcsöt,már volt hogy nem is mentem csak magam kúrálgattam,és kezdtem feladni a dolgot,aztán amikor terhes lettem és megszültem mindez elmúlt egycsapásra.

Mindezt nem azért írom hogy ezt kell tenni,hisz Te ahogy olvasom még ráérsz ezzel,és ugye az okot kell megkeresni,de lehet valóban nálad is olyasmi lehet hogy alkati kérdés,fiatal vagy esetleg sokat idegeskedsz.

A másik dolog,hogy van olyan is,amikor vérvizsgálatból kiderül,mi a baj,vagy kenetből,Írod volt rákszűrésed,de vajon volt-e kenetvizsgálat,amikor a korokozót ami okozza,egyből ki lehet mutatni.Azért írom,mert látod ha a doki akihez mész nem megbízható,mégiscsak jó lenne egy magándoki,akinek ha elmondod a panaszod,és hogy mióta tart, tud segíteni.Attól hogy mi itt leírjuk a tapasztalatainkat nem gyógyulsz meg,de mint írtam lehet nincs is semmi baj.Először is nyugodj meg,és valahogy próbálj eljutni egy magándokihoz,aki rendesen foglalkozik veled.

2009. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!