Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gombás fertőzésem van...

Ha gombás fertőzésem van akkor is megcsinálja a rákszűrést?

Figyelt kérdés
Csak keddre kaptam időpontot a dokinál! De ma úgy néz ki h gombás is vagyok! Bár nem viszket, csíp de nem is sárga de még is van folyásom ami fehér... mit csináljak addig még nem jutok el a dokihoz? Legyek nyugodt és várjak keddig majd a doki megmondja h mi van velem?
2009. febr. 4. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem megycsinálta.tüneteim voltak,elmentem,és mondtam,hogy ha már ugyis ittvagyok,nem lehetne rákszűrést is csinálni?megcsinálta.
2009. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél nyugodt. Amúgy a fehér folyás normális,mindenkinek van.
2009. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én folyton be voltam/vagyok gyulladva, neked eddig mindig megcsinálták. A fehér folyás normális, ha bővebb vagy sárgás színű, esetleg büdös akkor talán gomba lehet a háttérben vagy felfázás, petefészek gyulladás. Szerintem mikor elmész rákszűrésre nézesd meg magad a dokival és ő el fogja dönteni, hogy gomba vagy micsoda és ha kell kezeli. Szerintem meg fogják csinálni a rákszűrést.

2009. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gombás vagy ha nem,a rákszűrést megcsinálja.Abból nagyon sok mindent megtudhatnak.Nekem már kb.11-12éves korom óta van folyásom valószínű h gombás.Bár nem tudni h mi válthatta ki,mert nem voltam akkoriban fiú közelében sem..1001 dolog kiválthatja!Ne szégyelld,úgy mint én...több éven keresztül szenvedtem,mert senkinek nem mondtam el.A doki megnézte írt fel rá kúpot...többször!Nem használt!Azt mondta más is állhat a háttérben ami miatt visszajön!Gondold végig,h mi miatt lehet!Intim lemosó,gumi....azt próbáld mellőzni!Nekem pl nagyon jó a lactacyd femina....Légy nyugodt!Ezen szinte minden nő átesik,akár többször is!
2009. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát, úgy látom, az én dokim az egyetlen, aki azt mondta, mikor rákszűrésre mentem eredetileg, de kiderült, hogy fertőzésem is volt (nem éreztem semmit, viszketést, csípést, irritációt, fájdalmat, csak kicsit bővebb folyásom volt), hogy először gyógyuljak meg, írt fel kúpot, gyógyszert, és csak azután csinálja meg a rákszűrést, addig nem.

Menj el nyugodtan, az is lehet, hogy megcsinálja, "rosszabb" esetben (ha tényleg van valami fertőzésed) felír valamit, és ad egy új időpontot a rákszűrésre.

2009. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!