Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, miért baj, ha Apukátok...

Lányok, miért baj, ha Apukátok vagy a fiú testvéretek megtudja, hogy menstruáltok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Ahol szerintem ez nevetség és egyéb cikizés tárgya, ott némi intellektuális problémák lehetnek.

Én korán érő voltam 10 éves koromban kezdtem menstruálni, nem szóltam se apámnak, se egyéb férfinak a családban, egyedül anyámnak. Nyilván észrevették, és? Kb. olyan természetes dolog, mint pisilni a wc-ben. Ahol nem ott gondok vannak.

28/N

2011. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
49%
Nálunk apu szinte mindig tudja, de szerintem ezzel nincsen semmi gond, ez természetes szerintem.
2011. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk érdekes volt a helyzet. Apámnak egyszer szóltam, amikor kérdezte, hogy miért vágok annyira savanyú pofát. Nagyon görcsöltem akkor, erre megkérdi: "és akkor vége a világnak?" Soha többé nem beszéltem vele erről. A vicc az, hogy orvos.


Nevelőfateromnak nem mondtam el direktbe, de volt amikor észrevette, mert haza kellett mennem a suliból annyira fájt. Nem szólt semmit, csak amikor edzésre akartam menni délután, amikor már jobban voltam, nem engedett el...

Egyébként soha nem szólt bele a női ügyekbe, hagyta, hogy úgy intézzük, ahogyan kényelmes.


Pasijaim egytől egyig megértették, mindegyik nagyon rendi volt ilyenkor.

2011. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk sem volt semmi gond vele, nem kötöm az orrára, de nem is tagadom le/soha nem is tagadtam le.

Egyébként volt már, hogy 3 hónapig nem menstruáltam, azt is tudta apukám, ő vitt el kocsival nőgyógyászhoz, mert tömegközlekedéssel nem értem volna oda, mert pont sűrű napom volt.

20/l

2011. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%

Nekem anyum elmondta apumnak, és a bátyámnak is. :/

Ők meg azzal cikiztek, mert azt hitték, hogy nekem ez buli. :O


De azóta már abbahagyták. :)


12/L

2011. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jan. 23. 15:26
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy utolsó aplári az az apa, aki otromba megjegyzést tesz a tulajdon lányának, ha az menstruál. Mellesleg nem is kell ezt "megtudnia". Miért kéne? Intelligens férfi tudja, hogy minden nő menstruálni kezd előbb vagy utóbb és ez alól a lánya sem kivétel. Én sem mondtam meg soha konkrétan apámnak mint ahogy azt se, hogy elvesztettem a szüzességem. 13 éves voltam, már menstruáltam pár hónapja, mikor látta rajtam hogy nagyon szenvedek, mivel egyértelműen összekucorodva feküdtem a hintaágyban és diszkréten annyit mondott, hogy ad gyógyszert és feküdjek be a hűvös szobába.
2011. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Tudom,hogy pár év eltelt mióta kiírták ezt a kérdést, de azért elmondom, hogy több hónapig nekem sem tudta az apukám és a bátyám(ikrek vagyunk), de egyszer fürdőbe mentünk volna, nekem meg épp megvolt, ezért elmondtam nekik.Apukám boldog volt, hogy nagylány lettem, a tesóm pedig tök megértő és kedves volt, senkinek sem mondta el. :)
2019. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!