Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, miért baj, ha Apukátok...

Lányok, miért baj, ha Apukátok vagy a fiú testvéretek megtudja, hogy menstruáltok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert a tesó ki fog rühügni. Hiába tudja, hogy természetes dolog, akkor is ki fog, tudom.
2011. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk nem baj, miért kellene, hogy ebböl probléma legyen?
2011. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

mert sok pasi tapló, és csúnya módon be tud szólni az embernek -.- . ha 1 csaj hisztizik, mindig be tudnak szólni, h mivan, menstruálsz?

Az én faterom multkor kiírta a budi felé, h 'a véce normális használata 10 pontban' - leírta többek közt aztis, h tampont, betétet nem dobunk a budiba.

Én meg aláírtam, mit hagyot ki:

Ha kicsi a p*csöd, közelebb kell állni, nem kell a wc-ből óceánt csinálni!!!! -.- (csakm szokása - de másban ugye a szálkát:S)

2011. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves második Válaszoló! Pont ezt kérdezem, hogy sokaknál miért baj. De örülök, hogy Nálatok ez nem így van. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. jan. 22. 17:28
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Mert a férfiak máshogy fogják fel. Ők sosem tapasztalják meg :)
2011. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk bátyám kb első nap megtudta, én mondtam el neki.

De apunak évekig nem akartam elmondani. Nem azért mert ciki vagy valami, hanem mert nem volt kedvem végighallgatni egy két és fél órás előadást arról, hogy nagylány lettem stb.

2011. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

sajnos.. minden szenvedés a miénk:D

a 9hónap + szülés

menstruáció

házimunka..fúúúúújxd

2011. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:30 VAGYOK


Azt még hozzátenném, hogy mikor bátyámnak elmondtam egy szó nélkül sarkon fordult és otthagyott, szóval kb értelme sem volt elmondanom.

Kérdem én, miért reklámozzam, ha nem képes egy férfi elviselni a tudatod, hogy a nők menstruálnak?

2011. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Végül is igazatok van, ez a férfiak hibája, de nem minden férfi ilyen.
2011. jan. 22. 17:39
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Nekem szerencsére nővérem van, így egy gonddal kevesebb volt.

Én biztosan nem mondtam volna el apumnak, de anyum megtette.Úgyhogy még egy gonddal kevesebb.Sőt, mivel épp nyaralni voltunk amikor megjött, este beszéltünk mamámékkal telefonon, hogy minden rendben van-e és nekik is elújságolta anyum a nagy hírt.


Egyébként nem titkolom, hogy menstruálom, csak szimplán nem reklámozom.

Tudod miért?Azért, mert hiába mondja azt néhány fiú, hogy tudja miről van szó, dehogy tudja.Max. annyit tud, hogy milyen gyakran és miért történik ez a nőkkel, de többet nem.Nekem egy pasi se mondja, hogy tudja mi van, mert nem tudják.Végignézném a pasikat, ahogy menstruálnak...Hidd el, utána nem mondanák, hogy átérzik a dolgokat és megértenek.

A másik meg, hogy miért szólnak be.Bármi bajom van, fáj a fejem, vagy csak rossz kedvem van, rögtön van 1-2 fiú aki beszól, hogy mi van menstruálok?

Áááá. mindegy...Van néhány fiú ismerősöm, aki ki tudja hozni belőlem az állatot.Az egyiknek múltkor pont akkor sikerült, amikor meg volt és pont ezzel.Olyan pofont lekevertem neki, hogy még az én kezem is mefájdult.Utána nem is szóltunk egymáshoz, csak másnap jött oda hozzám-.-"


Ezek után ugyan miért mondjam el bármilyen férfi rokonnak, ismerősnek, hogy igen, én már menstruálok?!

15/L

2011. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!