Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha minden nap megiszom egy...

Ha minden nap megiszom egy nagy bögre cickafark teát attól lehet bajom? Ezen kívül milyen természetes módszerek vannak a ciklus beállítására?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja minden nap ittam cickafark teát és akkor egész normálisan jött meg a menzeszem,csak másfél hetet késett

most megint elkezdtem inni

olvastam itt régebben hogy valakinek a cickafark tabletta csinált 29 napos ciklusokat.Hol lehet olyat venni?

(17/L szűz)


2011. jan. 15. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is iszom, este egy bögrével, 2 hete kb. Nincs semmi bajom, de ha jól tudom kúraszerűen kell alkalmazni, kell szünetet tartani a dobozra rá van írva.

Itt nézelődj a tabletta miatt: [link]

2011. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. Viszont 10 nap késés a mensiben elég sok. Orvoshoz kellene fordulni, mert ugyan menstruálni elég kényelmetlen, és tök jó, ha 3 havonta megúszol egyet, de lehet, hogy ennek hormonális oka van.
2011. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én még tavaly tavasszal ittam illetve most megint elkezdtem. nekem sajnos nem nagyon használt. akkor tavasszal meg most is doki lett belőle.

és végül azt javasolta h szedjek tablettát.

remélem használni is fog:D

és sztem nem kell egyből halálra ijedni hogyha másfél hetet késik.. nekem 2 hónapja volt meg utoljára és az orvos azt mondta h az is normális lenne h ha fél évig nem jönne meg.

és több mint valószínű h ez mind a stressz miatt van..

nah. szóval arra akarok kilyukadni h sok minden befolyásolhatja:)

2011. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rendszeres sport is segít beállítani. Rendszeres alatt a napi 1 edzést értem.
2011. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!