Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik még nem menstruál...

Lányok, akik még nem menstruáltok, várjátok már?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért? És milyennek képzelitek el? Nem féltek, hogy kellemetlen helyzetben fog megjönni? Szerintetek, már nemsokára megjön nektek? Máshogy bánnak veletek, azért, mert még nem jött meg? Milyen előjelei vannak már?
2011. jan. 8. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom :) NEm izgulok, hiszen ez egy természetes dolog, minden egészséges nőnek van, és azt jelzi, hogy valóban egészségesek vagyunk és lehet saját gyerekünk. A női lét egyik legcsodálatosabb dolga :)
2011. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Légyszi kort is írjatok!

2011. jan. 8. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves első Válaszoló! Nagyon okos vagy, hogy ezt így fogod fel, mert a menstruáció tényleg nagyon jó, hiszen azt jelenti, hogy egészséges vagy és felnőtt korodban lehet gyereked! Sok lány vehetne Rólad példát!!!!
2011. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én annak idején nagyon vártam, gyűjtöttem minden ezzel kapcsolatos papírt, füzetkét, sőt, még betétekből is 'betáraztam'. : D Aztán megjött és nem történt semmi változás..mostanra inkább csak nyűg, de addig a jó, amíg van. : D
2011. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem már megjött.:)de egyébként a jelek azok a fehérfolyás,kisse barnás folyás..szőrzet:) amikor megjött örültem neki de most már csak úgy van:D

13./L

2011. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is vártam :P

Most sincs vele semmi bajom, nem olyan rossz.


12/L

2011. jan. 8. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!