Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerinted nagy dolog az első...

Szerinted nagy dolog az első menstruáció?

Figyelt kérdés

És mennyire kellene rá büszkének lenni? El kéne kürtölni mindenkinek? Esetleg máshogy bánni azzal akinek még nincs?


Mert szerintem azért büszkének kell rá lenni, és elmondani annak akinek akarjuk, de azért ne közösítsenek már ki a "nagylányok" másokat! Engem is idegesít, hogy a többi osztálytársnőm egyfolytában kérkedik azzal, hogy már megjött nekik...



12/L


2011. jan. 7. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 12 voltam, amikor megjött, nagyon szégyelltem, és nem mondtam el senkinek. Anyukám is csak onnan tudta meg, hogy észrevette. Mondjuk az én emlékeimben nem is él ilyesmi, hogy az osztályban ez téma lett volna, vagy bárki is foglalkozott volna azzal, hogy kinek van meg, meg kinek nincs. Mi leragadtunk a "már van melle" és "még deszka" -dolognál :D Nekem mellem hamar lett, hozzátenném, hogy azt is szégyelltem, dehát én már csak ilyen lelkibajos vagyok :) Nekem nagyon rossz emlékek ezek...
2011. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
rr
2011. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem 14 évesen jött meg, már majdnem 15 voltam /3 hónap híjján/...

Sajnos nekem menstruációm előtt nagyon szar volt...Mert sajnos nekem az osztályomban a csajok ezt nem úgy kezelték ahogy kellett volna...Sokszor sírtam is..Szóval én megértem az ilyeneket!

Figyelj, azt senki nem tudja befolyásolni...Én is nagyon szerettem volna már hogy megjöjjön..sőt a végefelé már aggódtam is nagyon, hogy mi lesz ha nem jön meg stb..

Már iskolába is utáltam járni, mert tesi öltözőben például ha szóba került nekem nagyon rosszul esett....meg illettek olyan szavakkal is, amelyek miatt sokat sírtam...

Persze mostmár nyűg...De azért megkönnyebbülés...

Szerintem nem szép dolog ezért kiközösíteni mást....nem tehet róla...

2011. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

a kérdésre válaszolva amúgy szerintem nagy dolog, meg nekem is nagyon sokat jelentett, meg megnyugodtam h nincs semmi baj velem..:)

Meg az anyukák is biztos örülnek ilyenkor..:)

2011. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen büszkének kell rá lenni, de azzal akinek nincs ne viselkedjünk másként. Amúgy meg a menstruációnak is van jó meg rossz oldala.Különben is honnan tudod hogy tényleg megjött nekik? Az én osztályomban volt olyan is hogy azt mondta meg van, aztán kiderült hogy nincs is. Ne zavarjon, nézd levegőnek őket. Ez előbb-utóbb úgyis bekövetkezik.
2012. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!