Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. Honann fogom tudni...

Lányok. Honann fogom tudni hogy megjön? Mert most csak folyásom van de honann tudjam hogy megjön? Lesz egy jele vagy valami?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Piros vagy barna folt lesz a bugyidban.
2011. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem előtte fájt a hasam:) Olyan jellegzetes hasfájás, egészen lent. Nem igazán lehet összekeverni mással:D

Meg jellemző előtte barnás folyás is. Esetleg fájhat a mell is.

2011. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én most egy nyári napon, nagyon jól voltam. Semmi hasfájás, semmi mellfeszülés, semmi. És akkor elmentem wc-be és egy nagy barna folt volt a bugyimon. Minden jel nélkül. Megjött. Másnapra már piros vér jött. Úgyhogy nincs feltétlenül előjele. De ha sok vér jön azt érzed. Viszont ha kevés, akkor akár fehérfolyással is összekeverhető :)


12/L

2011. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a folyás barnává válik, akkor még vagy aznap, vagy a közeli napokban menstruálhatsz. De csak akkor jelent jót a folyás, ha nincs kellemetlen illata és nem csíp vagy viszket a puncid.
2011. jan. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!