Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás tabit vettem be...

72 órás tabit vettem be lehetek terhes?

Figyelt kérdés
bevettem csütörtökön...délután meg 12 órávalutána amásikat éjjel... és rosszul is voltam az első tabi után/szédülés, fáradtság, fejfájás/ (amire azt mondták hogy akkor lehetett volna gond..) anyu aztmondta hogy most megkellenejönnie... eltelt 3 nap lassan 4 és még nemjött meg... biztosra megkell jönnie? és ha nemjön meg akkor mivan?:S
2011. jan. 3. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A 72 órás tabi kb 80%-ban hatásos, annál nagyobb a hatása, minél hamarabb vetted be a "baleset" után.

A betegtájékoztatót elolvastad? Ilyenkor nem fog megjönni azonnal, sőt valószínűleg jól bekavartál a ciklusodba is.

2011. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen elolvastam. kevesebb mint 24 óraalatt vettem be. csak biztosra akarom tudni hogy megkell-e jönnie most a napokban. ja meg azt is megszeretném kérdezni, hogy ha fogamzásgátlót szedek akkor tuti elhízok?:S mert igazából attól félek.. meg hogy korán kezdem el 16 vagyok.. nemtul korai-e..?????
2011. jan. 3. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm is bevette, ennek ellenére terhes maradt...

Ha nem jön meg időben - csinálj egy tesztet!

2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ő később vette be nem?:S kevesebb mint 24 óra alatt... hát :| csaknem:S
2011. jan. 3. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ő később vette be, bár 72 órán belül.
2011. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Személy szerint nekem is volt dolgom ilyennel, de nálam azt hiszem 5-6 nap után jött meg, de semmi problémám nem volt tőle, azonkívül, hogy előrehozta a menstruációmat.
2011. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen köszönöm a válaszokat. Ma reggel megjött. igen rosszul viselem:S vettem be gyógyszert mert nagyon görcsöltem.. aztán rámjött a hasmenés és a hányás (ezmár nem az első alkalom hogy 1. nap hányok és hasmenésem van..) szóval kihánytam a gyógyszert... többszöris hánytam igen rosz volt.. nemtudommiért szoktam első nap ilyen lenni:S
2011. jan. 5. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!