Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vannak a piros betűs...

Most vannak a piros betűs napok, de nem olyan amilyen szokott lenni. Miért?

Figyelt kérdés

Olyan fél éve mindig majdnem napra pontosan jött meg. Egy órával előtte görcsölt a hasam. Aztán tudtam h jön a mikulás. 23-24.napra, és 3-4nap alatt lezavarta. Pici hasfájás...azt annyi.

De most...29. napra. Semmi előzetes görcs. Csak úgy sitty bejelentés nélkül. Aztán utána...annyira nagyon görcsöltem, hogy majdnem összepisiltem magam. Nagyon fájt. Vettem, be gyógyszert, attól jobb lett...de nem szokott ennyire. Aztán olyan erős...hogy most miért?? Nem szokott ilyen lenni.

Csak én zakkantam meg, vagy másnak is van ilyen havi baj?


2011. jan. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most ugyanígy jártam. Semmi előjel, és biztosan tudom, hogy előbb jött meg 4-5 nappal ahogy szokott, és nagyon fájt a hasam is. Most vagyok a 3. napon. Úgy látszik az újévet, vagyis az elseje így köszöntött! Télen és nyáron több időjárási tényező is befolyásolja a menstruációt. Általában akkor veszem észre, hogy csúszik, vagy hamarabb jön meg.
2011. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
áhh nekem mis elsején :S buá..akkor most már mindig így lesz? :S
2011. jan. 3. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Élsz nemi életet? Védekezel?
2011. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szűz vagyok :$
2011. jan. 3. 12:18
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert a fiatalabbaknak még szokott ilyen lenni h ugrándozik, h magára találjon a menzesze, felfázás szintén okozhat "furcsa" menzeszet. ha a következő is ilyen lenne akkor viszont érdemes lenne orvost felkeresned
2011. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ha késik pár napot akkor sokkal jobban fáj a hasam, lehet neked is ez a gond
2011. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!