Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adhatok a 14 éves lányomnak...

Adhatok a 14 éves lányomnak Canesten Combit a hüvelygombájára?

Figyelt kérdés
Mégis,hogy alkalmazza,mikor még szűz? Vagy ez befolyásolja egyáltalán? Hogy tudja felhejezni azt a kúpot? Még nem is menstruál! Kérlek adjatok tanácsokat! Köszi! Egy anyuka.
2009. jan. 27. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom ajánlotta a kaukázusi joghurtot, hüvelybe feltenni. Helyreállítja a ph értéket!
2009. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Bocs, kaukázusi kefír-re gondoltam!
2009. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem. Vigyázat, a hüvely NORMÁLIS flórájában élesztőgombák (Candida) és baktériumok (Lactobacillus-rokonság) élnek. A joghurt és a kefír között a különbség pontosan az, hogy a joghurt Lactobacillus által van erjesztve, a kefír pedig gombás erjesztésű! Így ha beviszel még egy kis élesztőgombát, bizony csak ráteszel egy lapáttal!!! És ez a joghurtos kezelés CSAK gomba esetén állja meg a helyét, mégpedig ha CSAK egyensúlyzavar van! Ha bármi más fertőz, akkor KEZELNI kell! Tegnapi 17:48-as voltam!
2009. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De hát mondom..voltunk nyáron orvosnál,és a kenet alapján mondta,hogy semmi baj..:( A kaukázusi kefírt hogy rakja fel a hüvelyébe? Kérlek írjatok! Köszönöm mindenkinek!!
2009. jan. 29. 19:39
 15/22 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani gyermeknőgyógyászt? Az a baj kocsink sincs,de mondjuk ez a legkevesebb...hová menjünk? kérlek írjatok!
2009. jan. 29. 19:45
 16/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Sajnos a HOVA dologban segíteni nem tudok, én nem élek MO-n. A feltevéssel kapcsolatban: én úgy szoktam, ha netán szükség volna rá, hogy egy 2 ml-es fecskendőbe (a legkisebb, ami kapható gyógyszertárban) felszívok az összetört joghurtból kb 1 ml-t, és természetesen tű nélkül, óvatosan felnyomom. Jó, én nem vagyok szűz. De ha a lányod használ tampont, akkor oké, ez sem vastagabb annál. Nekem ez a joghurt max két nap után helyrebillenti a dolgokat.
2009. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon,hogy mindig írsz/írtok ennyi jót,és nem hagytok "itt". Nos,a lányom még nem menstruál,így tamponhoz még nem volt szerencséje. Nem tudom..a joghurtot megpróbáljuk szerintem. Az segíthet,ha esetleg hüvelygomba szerű kezdeménye van? Igazából olyan nagyon sok folyása nincs,hétvégén,szinte egyáltalán,és csak nagyon halványsárga,és picit büdi.
2009. jan. 30. 18:46
 18/22 anonim ***** válasza:

Azért meg kéne nézetni azt, hogy 14 évesen miért nem jött még meg neki...

Azt írod hogy hétvégén nincs folyása és hétközben csak picit büdi... nem lehet, hogy műszálas nadrágot - harisnyát - bugyit hord és sokat ül ebben és amiatt lenne? Csak felvetődött bennem a kérdés. A joghurtos voltam :-)

2009. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm,hogy velem vagytok itt még mindig.. Nost az utolsó válaszoló amit írt abban lehet,hogy van valami. Ugyanis,most télen,hogy hideg van vagy dupla bugyit hord,vagy harisnyát,ami tényleg műszálas. (Félünk a felfázástól is.) És olyankor ha ezeket felveszi,akkor tényleg több van neki..de akkor ez önmagában nem gomba? Csak egyszerűen ettől van? Nekem is későn (15,5 évesen) jött meg először..ezért gondolom nem baj,hogy még nem jött meg neki..vagy igen? Mégegyszer köszönöm!
2009. jan. 31. 16:25
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát ha genetikailag ez a helyzet, akkor nincs miért izgulni, valóban. A gombát illetően sem hinném ezek szerint. Lehet teljesen normális váladék, csak a levegőtlenségtől és állástól lesz picit szagos, ez ilyen, nem lehet ellene tenni, szerves anyag és bomlik... esetleg kérdezd meg tőle, viszket-e, ha gondolod. De úgy néz ki, aggodalomra semmi ok :-))).
2009. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!