Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem, megint kijött a...

Azt hiszem, megint kijött a hüvelygombám. Viszkető, égő érzés van lent, nagyon durva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Novemberben szedtem tablettát+kúpot,jobb lett,csináltattam eredményt,de még nem mentem el érte. Viszont a nőgyógyász meg csak sokára fog rendelni,mert sokan járnak hozzá. És nem akarok csak úgy elkezdeni bármit is szedni,mert lehetr,h nem az a bajom. Mit tegyek szerintetek?
2009. jan. 27. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy nem gyógyultam ki belőle,de vasárnap jött elő az erős viszketés.

Milyen tapasztalatok vannak?Ti hogy küzdötök meg vele?

2009. jan. 27. 13:57
 2/3 A kérdező kommentje:
És honnan tuhatom meg,hogy milyen fajta a hövelygomba,hogy ki tudjam védeni,hogy megint jöjjön. Már elszomorít,hogy megint előjöttek a tünetek,pont most,hogy kibékültem a barátommal...
2009. jan. 27. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden fele kepp mennj orvoshoz, az majd kideriti...magadtol ne szedj semmit, mert ha nem az a bajod, akkor meg felbomolhatja az egyensuly ott lennt..DOKI!!!!!
2009. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!