Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lánynak érdemes...

12 éves lánynak érdemes tampont venni?

Figyelt kérdés
Ősszel jött meg először a mensim. Szerintetek nyáron már használjak tampont?
2009. jan. 25. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még várj vele...

Ráérsz még majd később használni, bár akkor sem kötelező, mert egy csomó bacit összeszedhetsz vele!

2009. jan. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj még vele. Vannak nagyon jó betétek.
2009. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Szüzen nem érdemes, kivétel ha tamponmániád van akkor úgyis kilyukasztod magadnak előtte :D


azért Virsli Vilivel vigyázz!!!


Főleg ha a kis tampon sem megy fel. Vannak hátrányai is, nem csak előnyei, mielőtt kipróbálod erről tanulj még, mert fontos a hüvelyhigiénia miatt!!!

2009. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%
Szerintem használhatsz tampont. Én is kényelmesebbnek találom. De a legkisebb méretben ajánlom, vagy a vérzésednek megfelelő legkisebbet.
2009. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan használhatod, én is kb. akkor kezdtem, és sokkal kényelmesebb mint a betét. Ráadásul nyáron elég sok előnye van, pl. a strandon. Bajod nem lesz tőle ha kezet mosol előtte, utána.
2009. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha gondolod igen, a szuzhártya rugalmas anyag, nem fogod elvenni a szuzeséget tamponnal. Én is tampont hasznaltam és szuzeségem is megmaradt. Használj eloszor minit és olvasd el pontosan hogyan kell használni! Helyezd fel amig tudod és nem fáj, mert ha nem jol rakod fel akkor kényelmetlen lesz! De ha nem nagyon akarod még boven ráérsz 14 évesen tampont használni, addig nagyon jo a betét is!
2009. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatsz, végül is miért ne? De ha nem fontos, akkor szerintem ráérsz később is. A szüzességed nem fogod elveszteni, azonban ha teheted, használj mini méretet. Ilyen korban kényelmesebb felhelyezni, mint a nagyobbakat, ráadásul azzal is kell számolni, hogy azt a tampont nem csak felhelyezni kell, hanem el is kell távolítani, és eltávolításnál a "használt tampon" mérete is nagyobb lesz (értelem szerűen).
2009. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szandy007 válasza:
isten örizz!! Böven ráérsz még vele 3-4év mulva. addig is betét forever! XD
2009. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam rá, mert nyáron ha megjön, akkor hogy ússzak?
2009. jan. 27. 17:39
 10/10 Szandy007 válasza:
akkor amikor megvan ne ússz halaszd el
2009. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!