Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azért írattam fel fogamzásgátl...

Azért írattam fel fogamzásgátlót, hogy a havi vérzésem kicsit kevesebb legyen. Bevettem az első levéllel, jelenleg megvan, viszont nemhogy kevesebb, hanem mintha több is lenne a vérzésem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Még sosem szedtem, és nem tudom hogy most ez azt jelenti hogy nem jó nekem a gyógyszer, vagy még az első levél után ne várjak csodát, vagy mit? Tudnátok segíteni? Ráadásul nem is akkor jött meg, mikor kellett volna, tehát az első kihagyásos nap, hanem 5 nappal előtte, és azóta is tart.

Persze az orvostól is megkérdezem, de hozzá a 3. levél után mennék másikat iratni.


2010. dec. 26. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Első hónapban előfordul. Ha a második-harmadik hónapban is ilyen gondok vannak, akkor orvos.

Amúgy hány napos volt a menzeszed, hogy le akartad rövidíteni?

2010. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Nem időben akartam lerövidíteni, mert az okés, hanem mennyiségben. Olyan sok vérem elmegy ilyenkor hogy egész nap ájuldozok, és óránként cserélnem kell. Nem utolsó sorban, nem bírok lemenni a sarki boltba sem, egy sort már nem bírnék kivárni. Ezért kellett így döntenem, de jelenleg bővebb a vérzésem mint eddig. :((
2010. dec. 26. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az előző tablettától alig volt meg. Kaptam egy "jobbat", attól nekem is erősebb, mint egyébként lenne. Valószínűleg neked is lenne jobb tabi.


Annál is inkább, mert nem jöhet meg a szünet előtt. Ilyenkor nem szabad megvárni a 3. levelet, vissza kell menni. Egyébként nem az első szünetmentes napon kell megjönnie, hanem általában a 2-5-en jön meg, de jöhet a 6-7-ik napon is. Az elsőn semmiképp, hiszen a szervezet nem számolja, hogy a 19-edik, 20-adik, 21-edik vagy netán 23. tablettát veszed be, nem tudja, hogy 22. nap este már nem fogod bevenni a tablettát. Ilyenkor megvonásos vérzés van, tehát előbb meg kell vonni a hormont.

2010. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

cickafarkfu teat fogyasszal, 1-2 honapig, de maga a tabletta szedese nem fogja megvaltoztatni a verzesedet.

Amikor megvan a mensesed, akkor csalanteat es kamillateat is fogyaszthatsz, mivel nyugtatolag hatnak.

2010. dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!