Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Nagyon viszked...

Mit csináljak? Nagyon viszked a hátam, hasam és a mellem. Nagyon sebes vagyok már és száraz a bőröm.

Figyelt kérdés
3napja viszked és sebes.Most azért mert száraz a bőröm vagy azért mert allergia okoza?Menjek el börgyógyászhoz?Máskor is előfordult már ilyen.Állandó viszkedés már megörülök tőle.
2009. jan. 24. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj bőrgyógyászhoz. sztem ekcémád van.

vizsgáld felül, használsz e az utóbbi időben valamilyen új kozmetikumot (tusfürdőt/testápolót)

2009. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
amikor elolvastam a kérdésed és még nem léptem bele egyből ekcémára gondoltam anélkül hogy láttam volna hogy már írták az ekcémát. nekem is volt a kezemen. menj el gyógyszertárba és csinálnak neked kenőcsöt vagy ajánlanak valamit. nekem Aloe Vera termék vált be, a pontos neve: 'aloe vera,lips'. ez egy labello tipusu dolog, de minden bőrkiütésre,repedésre,szúnyogcsípésre,stb.-re jó. járj utánna.jobbulást!
2009. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Baba tusfürdőt használok mást nem.És a bőrgyógyászhoz kell beútaló meg időpont?Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 24. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez lehet komolyabb is, pl. pikkelysömör, ami valamilyen szinten autoimmun betegség. Menj mindenképpen orvoshoz! Legalább a tüneteket próbálja enyhíteni rövid távon, pl. kamillás lemosással majd propoliszos vagy körömvirágkenőccsel. És javallják a méregtelenítő kúrákat is (egészséges táplálkozás, csalán-cickafark-körömvirágtea fogyasztása.) Kitartást!
2009. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csak óvatosan a nem orvos által felírt gyógyszerekkel és inkább menj magándokihoz, mert nekem nagyon csúnyán elbántak a kezeimmel. Ekcémás vagyok és majdnem kórházba kerültem a találgatások miatt. Ovatosan!
2009. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. jan. 25. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám, rólam az derült ki, hogy nagyon érzékeny a bőröm, túl gyakran kiszárad és emiatt vannak ilyen gondjaim. Ez esetben a Garnier Extra száraz bőrre való testápolóját ajánlanám és ehhez tusfürdőként szintén a Garnier Problémás bőrre való szerét tanácsolnám. Amióta ezeket használom, nem jelentkezett se viszketés, se hámlás.
2009. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia

Én is sokáig a Baba termékeket használtam, tusfürdő testápoló. és hasonló tüneteket tapasztaltam, azért viszket mert kiszárad, volt úgy hogy egész éjszaka vakaróztam. Ajánlom a kisbabáknak való olajakat, fürdés után nedves bőrre, és válts tudfürdőt. Nekem helyrejött a bőrőm. Csak hosszú időbe telt mire rájöttem, hogy a Baba tusfürdő okozza.

2009. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna,hogy a baba tusfürdő is okoz ilyet.De gondoltam arra is hogy az új allergia gyógyszer okoza mert az elöző allergia gyógyszer nem használt semmit.És nem rég kezdtem el egy másikat.De eddig nem volt semmi bajom a babától.Csak az avonos tusfürőtől viszkedtem.

Köszönöm a válaszokat és a segítségeket!

2009. jan. 26. 18:17
 10/10 anonim válasza:
szia nekem akkor volt elsőnek ilyenem mikor narancssárga baba tüsfürdőt használtam ! aztán nem volt ! de tegnap elött megint fehér babá-t használtam és most is viszketek! ezek szerint nem csak én vagyok aki allergiás a babás cuccokra!!
2009. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!