Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár éve hüvelygombám van. Van...

Pár éve hüvelygombám van. Van még esélyem a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Szüleimnek nem mertem szólni, ezért itthon kezelgettem magamnak, a viszketés azóta elmúlt, és nem is jelentkezett. De a hüvelyemben azóta is rengeteg váladék keletkezik, olykor fehéres-sárgás (volt barnás is). Lehet ez már nem is hüvelygomba, csak "fehér folyás"? Ha a hüvelygomba meddőséget okoz, milyen jelei lehetnek? Ha most kezdeném jezelni, milyen gyorsan múlna el? Egyáltalán van esély rá, hogy elmúlik örökre?:( Nem akarom így élni az életem:(
2009. jan. 24. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek mutass meg egy oldalt arról, hogy hüvelygombát nem csak nemi úton lehet szerezni, hanem pl közös vécén ücsörögve, pisilés előtti kézmosás elmulasztásával, sokáig meleg helyen csücsülve, antibiotikumok szedése után is.

Te pedig remélem, nem lettél meddő, ha valóban kezeletlen hüvelygombád van és az vagy, akkor köszönd meg szépen magadnak és anyudéknak is, meg a kettőtök nem őszinte kapcsolatának...


A gombás váladék szagos, nem tiszta fehér és viszketsz, csíp a hüvelyed tőle. Minden esetben kezelést igényel, és napok alatt, rosszabb esetben hetek alatt kikezeli a doki, egyetlen ember sem él így élete végéig...

Ez rémes...

IRÁNY AZ ORVOS! Arról gondolom nem kell beszámolnod a szüleidnek, hogy meglátogatsz egy nőgyógyászt.

2009. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
ne haragidj, de ennyire igenytelen nem lehetsz. menj orvoshoz azonnal, nem kell azt a szuleidnek tudni. Ez nem ciki, nok millioinak van, kezeltesd ki de azonnal. Igy pedig e hogy szexelj valakivel, mert elkaphatjak.
2009. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy hüvelygombád van? Nem tudom, hány éves vagy, de évek óta?! A gombás fertőzések (bármely testfelületen) jellemzője, hogy a tünetek maguktól is visszahúzódnak egy időre, majd újult erővel törnek elő ismét. Mi az, hogy "kezelgetted"? Mivel??? Minél tovább húzol egy egyszerű orvosi vizsgálatot (ahova egyedül is elmehetsz, igazuk van a többi hozzászólóknak), annál nehezebb illetve hosszadalmasabb lesz a gyógyulás, ez szintén érvényes a legtöbb betegségre is.
2009. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!