Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen izzadásgátlót használja...

Milyen izzadásgátlót használjak amelyik tuti jó?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és egyik izzadásgátló sem vált be sajnos. Volt Vichy, Dove, Balea, Nívea, Garnier, Adidas, Rexona és gyógynövényes is de egyik sem segít.Kérem a márkán belül is konkrét terméket írjatok, köszi
2010. dec. 21. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs!
2010. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Lady speed stick-ből a nem kinyomós zselés, hanem a régebbi fajta (ilyen fehér púder szerű a teteje) vált be, de azt már nem nagyon lehet kapni, ezért az újat is megveszem és még a Secret bármelyik, a többi nekem sem.
2010. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Solutio antisudorica, gyógyszertárban kapható párszáz forintos készítmény. Ettől tényleg nem izzadsz. Nekem tenyérnyi foltok voltak a hónaljamnál, ettől meg néhány nap alatt TELJESEN elmúlt az izzadás.


Bár egyes emberek előszeretettel terjesztik, hogy rákkeltő. Csak hogy megint nekem ne essenek.

2010. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!