Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Létezik olyan, hogy egy nőnek semekkora melle nem nő?

Figyelt kérdés
17 éves múltam,és nekem nem kicsi a mellem,hanem NNCS mellem.Ezt úgy értem ahogy leírtam.Csak a mellbimbóm van,abszolút még egy icipici domborlat sincsen.Eddig annak volt betudva hogy későn érő típus(és vékony is)vagyok...na de ez már nem normális.El szeretnék menni nőgyógyászati hormonvizsgálatra,mert ez szerintem valami hormon hiány.Ti mit gondoltok erről?(csak normális válaszokat szeretnék..a te hülyevagy meg deázvagy című kommentelők ne írjanak,mert nekem ez fontos!)Köszi!
2009. jan. 22. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg nincs, akkor megéri elmenni egy orvoshoz. Amúgy minden más rendben van? Menstruáció pl.?
2009. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
minden rendben.a menstruációm(ha úgy vesszük hogy későn érő típus vagyok)13 és fél éves koromban már megjött,és amióta fogamzás gátlót szedek,azóta rendszeres is lett.nem értem mi lehet a baj.szerinted vizsgálattal megtudják mondani?nem fog az orvos hülyének nézni?
2009. jan. 22. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia!Szerintem nyugodtan menj el orvoshoz,nem fog hülyének nézni!Én mikor kismama voltam megkérdeztem hogy ha megszülök és megindul a tejci akkor mit csinálj mert 3 mellem van.
2009. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menny el nögyogyászhoz, nem fog kiröhögni, söt tényleg lehet hormon probléma, de ne keseredj azért el ha fogamzásgátlot szedsz akkor van barátod, és ha van akkor nagy baj nincs, bár tudom rossz érzés ez, tényleg menny el és hátha tud segiteni, és kitartás !!
2009. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.énis úgylátom,hogy elkell mennem.
2009. jan. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!