Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elmúlt 2-3 napban nehezen...

Az elmúlt 2-3 napban nehezen megy a székletürítés, fáj és utána kicsit véres a wcpapír! Napközben viszket is. Hallottam hogy aranyeret, vagyis a hajlamot lehet örökölni, de apámon csak 50évesen jelentkezett. Ugye ez nem lehet aranyér?

Figyelt kérdés
Mitől alakulhat ki? Van hogy ugye suliban nem lehet ha rám jönne az inger,így visszatartom, ha itthon vagyok és érzem hogy na majd most és mégsem,kicsit erölködök! Lehet kiváltó ok?(20 éves, lány vagyok. Elég cink lenne? ! ) Kell ezt szégyelnem a párom előtt??? Lehet nem az de én már most szégyenlem:(
2009. jan. 21. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy aranyér. de az elmulik,nem állando dolog. OLyankor ,,valami,,kicsit kintebb lóg de egy pár nap mulva vissza huzodik és olyankor fáj a széklet. De nem tudok rola hogy véres is lenne. De előfordulhat.Nem kell szégyelned a barátod elött de én nem feltétlen vele beszélném ezt meg. Inkább szűlő vagy barátnő. De akár orvoshoz is fordulhatsz vele nehogy valami baj legyen(bár nem hinném)
2009. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is, nem kell szégyelni! Másodszor meg próbálj meg naponta egy kanál lenmagolajat meginni. Üdítőben szoktam felkeverni. Nagyon rossz íze van, de garantálom segíteni fog. Az olaj miatt csúszós lesz, és hipp-hopp kicsúszik, erőlködés nélkül.
2009. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aranyér, és ezen csak ront az, ha visszatartod a székletet, mert besűrűsödik, és később nehezebb "megszülni". Ettől pedig kijön az aranyér. A lenmag hasznos lehet, valamint a paraffinolaj egy-két kanállal, helyileg pedig patikában sokféle kenőcs és kúp kapható rá. És ha menni kell, akkor menjél! Még megjegyzem, hogy aranyéren kívül végbélrepedés is okozhat hasonló panaszokat, az is kialakulhat székrekedéstől.
2009. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!