Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik lehetnek az okai ha késik...

Mik lehetnek az okai ha késik egy nönek a menstruácioja?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idegesség, hormonzavar, terhesség...
2009. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem műtétem miatt kavarodott fel. Nem nőgyógyászati műtétem volt. 5 hónapot késett. Egyébként, ideg stressz stb.....
2009. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

tegnapig en is ezen gondolkoztam.

alltalaban terhesseg vagy ha stressz er es valtozik az eletmodod, felborul a bioritmusod stb. ahogy egyetemen szesszioban megesik, plussz a gomba is jarulha hozza. Viszont nekem max 2 napot kesik de ha ilyen szituba vagyok akkor cickafarok teat szoktam inni egymagaban. nem kellemes de jo a gyomornak es a noi dolgoknak.. esetleg olvass utanna.. remelem minden okes..

2009. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a nyáron mindig 5 napokat késett.. és nagyon ideges voltam (és hát ugye ezér késett mer ideges voltam..) és a barátomnál beültem egy forró vizes kádba és másnap megjött.:)
2009. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MOST MAGADRÓL BESZÉLSZ?
2010. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!