Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy egy piciny...

Mitől lehet hogy egy piciny vágás szerű valami van a hüvelybemenetem, és a híd között, illetve a fenék hajlatomnál?

Figyelt kérdés

az az igazság hogy a nőgyógyász betudta a gyulladásomnak.

de nem hiszem hogy attól lenne.és a fenekem hajlatában is van egy piciny vágás,vagy nem is tudom micsoda.közel van a végbélnyíláshoz,illetve ugye van egy pici bemélyedés és utána van nekem ez.lehet hogy a tanga miatt?évekig azt viseltem,és most pár hónapja ez a gondom.mitől lehet?


2009. jan. 20. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom hogy mások hogy vannak vele de én tudom miről beszélsz. Nekem is volt már. Kicsi, olyan mintha késsel megvágtak volna, ilyen szétnyílás, de nem jön belőle semmi, vér vagy hasonló, érintésre kissé fáj. A nőgyógyásznak igaza volt, gyulladás, enyhe fertőzés. Nem kell vele semmit semi csinálnod, néhány hét alatt elmúlik. Ha nagyon zavar, kenjed canesten kenőccsel, vagy intim mosakodószerrel minden fürdéskor. Elfog múlni nyugi.
2009. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom,elég régóta meg van már.
2009. jan. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!