Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az Isoprinosine kúrám...

Ha az Isoprinosine kúrám elején vagyok okozhat e valamilyen galibát, ha közben antibiotikumot is szedek?

Figyelt kérdés
2 hónapja volt konozációs beavatkozásom és 3 hete kezdtem el az isoprinosint szedni(2 hétig szedem, 2 hét szünet). Tegnap a dokim írt fel opomox-ot a most nagyon trendi torokfájós, megfázós stb. tüneteimbe. Kíváncsi vagyok, h szerintetek okozhat e bármi problémát a 2 1ütt. Viszonylag sok mellékhatás kijött az isopronosintől az első 2 hétben. Köszi a válaszokat.
2010. dec. 7. 09:03
 1/2 anonim válasza:
Hát én biztos nem szedném az antibiotikumot. Nemrég csináltam isoprinosine kúrát, engem közben majdnem megmütöttek vakbél gyanúval, és még csak nem is hatott. Amikor felírták az antibiotikumot, nem mondtad az orvosnak az isoprinosinet? Amúgy én is nagyon lebetegedtem (torokfájás) a kúra alatt, de természetes gyógymódokat használtam. Tea, vizes borogatás, c vitamin ha nagyon rosszul voltam aspirin.
2010. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Mondtam a dokimnak, kérte az összes leletet zárót is. Már túl vagyok rajta. Szerencsére nálam használt az antibiotikum :) Kíváncsi voltam egyéb észrevételre. Köszi a választ!

2010. dec. 14. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!