Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan viseled el a nehéz...

Hogyan viseled el a nehéz napokat?

Figyelt kérdés
Nekem nem olyan régen jött meg, úgyhogy nem túl nehéz. De te hogyan szoktad? Van valami bevált módszered? Én úgy szoktam, hogy úgy csinálok, mintha még "kislány" lennék és minden hónapban az lenne az első xD. Tudom ez hülyeség és nem lesz jó sokáig...
2010. dec. 2. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem teszek semmit másképp, csak néha cserélgetem a tampont, oszt annyi.Minden megy a régiben ugyanúgy.
2010. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem nincsenek nehéz napjaim :o

na jó, vannak, de azok a tanulás miatt :D

2010. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első nap vajúdásán kívül észre sem veszem.
2010. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisnita ***** válasza:
Mióta szültem már elég könnyen viselem. Előtte úgy gondoltam a mensitől nem létezhet nagyobb fájdalom és hosszabb szenvedés (legalább 1 napig fájt folyamatosan és a gyógyszerek nem hatottak:S) rettegtem minden egyes hónapban. Talán ez is közrejátszott benne, hogy felborult a ciklusom és volt olyan időszak amikor csak 3-4 havonta menstruáltam, de ezt csak zárójelben jegyzem meg. Aztán mikor szültem rájöttem, hogy a mensi ehhez képest lóf@sz és esti fény. És azóta mintha nem is fájna annyira... Vagy lehet, hogy tényleg igaz, hogy szülés után mindenkinek enyhül... Egy kicsit görcsöl mikor megjön, de egy kezemen meg tudnám számolni, hogy szülés óta hányszor kellett fájdalomcsillapítóért nyúlnom mikor megjött. Az más tészta, hogy kényelmetlen, meg állandóan büdösnek érzem magam hiába tisztálkodom.:S Nekem abból a szempontból van szerencsém hogy én nem sokáig vérzek, 2 nap alatt lecseng azt meg ki lehet bírni. Régen egy hétig is eltartott:S
2010. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Picit többet pihengetek, mint szoktam :)
2010. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy más hogy viseli az én nehz napjaimat.:) Én észre sem veszem, bezzeg a környezetemben élők túlságosan is. Ilyenkor kicsit túlságosan érzékeny vagyok, sokkal hamarabb kiakadok, könnyen elsírom magam...:S
2010. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7 hónapja nincsenek nehéz napjaim, és még legalább 2 hónapig nem is lesznek. :) Akkor viszont lesz egy feltehetőleg baromi nehéz napom... :) egy 32 hetes kismami
2010. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, hogy írtatok, utolsónak pedig gratulálok!

:D

2010. dec. 2. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Amióta szültem, nincsenek olyan heves fájdalmaim, mint előtte. Akkor volt, hogy csak feküdtem sírva, és nem voltam képes semmire. :( Most azért ilyen nincs, de az első három napon gyakran van, hogy görcsölök.

Egyébként tampont használok, így szinte észre se veszem, hogy "megvan". :)

2010. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!