Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció. Hogy élted meg?

Első menstruáció. Hogy élted meg?

Figyelt kérdés

sok olyan kérdést látok h ' milyen volt mikor elvesztetted a szüzességed?' ' milyen volt az első csókod?' stb.

viszont szerintem egy lány számára az első menstruáció is elég fontos.

Kíváncsi lennék h ki hány évesen, és hogy éltem meg? hogy mondtad el anyukádnak .... stb.

és mennyi ideig használtál betétet, mikor kezdted el a tampont?( ha már azt használsz)

szal ilyesmi érdekelne:)


2010. nov. 29. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
11 éves voltam akkoriban. Éppen beteg voltam itthon és elmentem wc-re és akkor megláttam a dolgot. Megmutattam anyunak, adott betétet. Ez volt az első felvonás. Utána majdnem egy évig nem volt, akkor már nehezebben mondtam meg anyának, kábé 200 volt a vérnyomásom :D Kicist furán éreztem amgam, azt hittem, hogy el fogok vérezni :D. Még mindig betétet használok. Régebben nem görcsöltem, most már igen...
2010. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

:DÉn 13 voltam, s iszonyúan megdöbbentem! Nem mertem elmondani a barátnőimnek,erre az egyik lefeküdt a földre s sírni kezdett,mert biztos azért nem mondom el,mert már nem akarom,hogy a barinőm legyen:D

Anyu szörnyen büszke volt rám!!!

2010. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

12 voltam, hatodikban az első tanítási nap reggelén jött meg.

Annyit mondtam anyunak, hogy "Valami barna izé van a bugyimban!"

Tudtam, hogy mi az, beszélgettünk már róla, arról is, hogy az első leggyakrabban barna. Nem ijedtem meg, de valahogy csak erre a mondatra állt rá a szám az adott pillanatban.

Kaptam betétet és mentem is be a suliba.

2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

15 körül voltam már akkor. Örültem neki, mert már kezdtem aggódni, hogy baj van. (Az már más kérdés, hogy van is..)

Szimplán mondtam anyunak, hogy végre megjött. Az elején betétet használtam, most már inkább tampont.

2010. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

14 voltam:P

abszolut nem lepett meg, már vártam is, hogy mikor jön:P...simán közöltem anyummal, aki rá egy hérte egy családi összeröffenésen nagy hangosan kijelentette, hogy mi a helyzet:D..eléggé idiótán érztem magam:P...

apu nagyon büszuke volt, percekig ölelgetett, pedig nem szokása:D

2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azelott valo este kicsit fajt a hasam, hanyingerem volt. Masnap rosszul voltam.Elmult. Kb 12kor,erzem oran valami nincs rendbe...kimegyek, latom veres a bugyim...akkor visszamentem szuneten...Xy Xy!!! Gyere mert fontos...gyere egy kicsit ki!!Mi az Xy??? Most tanulok foldibol, majd kovetkezo oran!!! De ne na, mert fontos...Miaz na...mondd mar,...aaa izeee..kicsit kinos...asszem megjott a menstruaciom...alj meg itt mindjart jovok! Hozott nekem egy betetet elrendeztem, de ugyjartam aznap mint egy seggbe ba.szott...ez nov23.an volt...14/l
2010. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12 voltam, otthon történt, most augusztusban. Valami nagyon világosbarna izé volt a bugyimba. Feltettem egy kérdést a www.gyakorikerdesek.hu-ra :) És jöttek a válaszok, hogy megjött. Másnap reggelre már rendes vér jött. Utána meg mentünk a tengerparta XD De nem korlátozott, tök jól éreztem magam! Ennyi volt :)
2010. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én már nagyon vártam, mer kb már mindenkinek megjött már, és nyár első napján meg is jött. boldog voltam, örültem, h nem is fáj,nem mondtam el anyámnak, nem az ő dolga, úgyis azonnal továbbadná mindenkinek, és még fel sem világosított, szal gondoltam, majd vhogy megtudja, nem fogom én elmondani neki..

aztán persze a többi már tökre fájt, és nagyon utáltam...

azonnal beállt, néha pár nappal korábban jön meg, de ennyi

2010. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok én 11 éves vagyok.

Nekem ilyen élményem még nincsen sajnos.

De már nekem is van fehér folyásom 2-3 napja.

2011. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az miért 'sajnos'?:D
2011. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!