Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoflor 6 db-os hüvelytablett...

Gynoflor 6 db-os hüvelytabletta elhasználása után mennyi idővel lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám:


1.Amikor a nőgyógyász megállapítja,hogy meggyógyultál...

2.Amikor már a párod is tünetmentes, különben könnyen visszafertőzhet...

3..Amikor már nem fáj... Amíg fennáll a fertőzés, ugyanis iszonyú fájdalmas lesz a dolog...


Nekem kb. 2 hétbe telt a teljes gyógyulás a Canesten-kezelés befejezésétől számítva.


Üdv:25/L

2010. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én ma kezdtem el a gynofloros kúrát előtte 7 napig boraxoznom kellett.

szerintema tabletta elhasználása után menj el dokihoz és vizsgáltasd meg magad hogy ,már meggyógyultál.

1. válaszoló.neked akkor hatott a tabletta?


szerinted az normális hogy a 7. boraxos napon is jött egy kis fehéres átlátszó folyásom?? félek hogy nem mulasztotta el .doki jaavsolta ezt az egész kúrát.

2010. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: Én végigcsináltam a kúrát (már nem emlékszem hány kúp volt a dobozban, de mindet elhasználtam,ahogy az orvos mondta), viszont a gombás fertőzés hatására a hüvely nyálkahártyája sérül, és időbe telik, amire regenerálódik a fertőzés lezajlását követően.Tehát a tabletta kikezelte a fertőzést nálam,és megölte a kórokozókat, de a kezelés után kb. 2 hét volt,mire helyreállt a hüvelyem nyálkahártyája, és már nem fájt az együttlét.
2010. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs fertőzésem legalább is a doki azt mondta és a kenet eredménye is negatív, ugyanis augusztus óta volt 3 hónapig, 3x kaptam rá kúpot és egyik után sem kaptam helyreállítót, így mindig visszamentem, mert visszajött a fertőzés. Múlthéten voltam, mondta nincs fertőzés, én meg mondtam de akkor is folyik vmi. Erre adta ezt a helyreállító tablettát, hogy ezért folyhat, mert nincs rendben a hüvelyflórám. Nem akarok visszamenni, már hozzá, ezért kérdeztem, hogy ha ezt elhasználom pár nap elteltével lehetünk már együtt a párommal? Mióta fertőzésem van nem voltunk együtt...3 hónapja. Elegem van már.
2010. nov. 24. 09:12
 5/10 anonim ***** válasza:

mi egy hónapja nem vagyunk együtt,szinte már a kapcsolat rovására megy:((

még két hét utána???? hmm de hosszú....olyan szar érzés:((((

remélem a tabi segíteni fog akkor nekem is,remélem nincs candidám vagy hasonló mert csak annyit mondott a doki hogy gomba meg ő nem tudja hogy ez candida vagy sem.:P

jah és nekem úgy lesz hogy tabi után meg fog jönni,...

2010. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én azért azt nem mondanám, hogy a kapcsolat rovására megy, mert nagyon jól megvagyunk így is 3 hónapnyi nuku szex nélkül, csak hát azért na.. hiányzik, és az igazság az, hogy nagyon félek, hogy sosem jövök már rendbe, hisz eddig 3szor kaptam vissz a afertőzést 1-5 napon belül... és ez a szormoú.
2010. nov. 24. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:

ne egyél édességet ,hanem inkább fogyassz minél több natúr joghurt én most ezt csinálom hogy a beleket is regenerálja.rossz mert nem lehet tudni hogy mitől fertőződől újra,

párod is legyen kezelve pl canesten kenőccsel.

2010. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem bírom megenni a natur joghurtot rettenetes rossz íze van, amellett laktózérzékeny vagyok.. biztos létezik laktózmentes is de az ugyanolyan hatékony vajon?
2010. nov. 26. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem az már nem olyan.akkor ne egyél joghurtot megértem

hány nap kell még neked?

2010. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miből kell hány nap? Már szerdán elfogyott a kúp. Azóta már eltelt két nap. Ennyit elég várni?
2010. nov. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!