Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, és még...

Fogamzásgátlót szedek, és még volt 4 tablettám, mikor elkezdtem menstruálni! Mitől lehet? Részl. Alul

Figyelt kérdés

Három hónapja szedem a tablettákat. Az előzőnél nem menstruáltam,mert előre bevettem a következő havit. Ez lehet a baj? Amúgy eddig mindig normálisan,időben szedtem a bogyókat,eggyel se hibáztam. Ja,és ami most jött meg nekem vérzés,az olyan,hogy barnás,alvadt vér. A hasam is görcsöl már 4 napja. Holnap kellene elvileg megjönnie rendesen a vérzésemnek.

Mitől lehet ez?


2010. nov. 21. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az lehet a baj, hogy nem tartottál szünetet és tovább szedted egy levéllel. Nem lett volna szabad ezt csinálni, mivel még nagyon rövid ideje szedsz tablettát, a szervezetedben még nem alakult ki a rendszeresség. Én kb. 1 év után mertem tovább szedni egy levéllel nyaralás miatt, de még nekem is volt vérezgetés.
2010. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!