Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hnay ora/Nap utan jelentkezik...

Hnay ora/Nap utan jelentkezik a terhesseg es mi a tunetek?

Figyelt kérdés
Nagyon felek,mert a baratnnommel meg volt az elso sexualis elemnyunk egutt,ez volt az elso mindekettonkenek,ez volt penteken es szombat este beszeltem vele es azt mondta faj a hasa,de en nem engedtem bele,es kozben nem ereztem ha meg egyzer elelveztem volna,hogy jovok ra ha terhes vagy nem minel hamarab?
2010. nov. 21. 09:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
HUztam gumit,de ahogy fent is mondtam en attol ilyedtem meg h a baratnom masik nap fajalta a hasat,en mar arra gondoltam,h lesz baba,es az abortusz tenlef rosz de ha megis ako nincs mit cisnalni,nem elveztem bele,az ovszer nem volt lyukas.Szerintem minden fiunal ez volt az elso utan h felt!Es koszonom h segittek,mondjatok meg par dolgot nekem h hogyan jelenkezik a terhesseg,szeretnem tudni!
2010. nov. 21. 20:29
 12/19 anonim válasza:

tünetei:elmarad a menstruácio,hányás,hányinger,rosszullét,fáradtság.az elsö honapokba nem tud enni.

ha nem lyukadt ki az ovszer,nem élveztél belé akkor az esélye,h terhes 0%!!!!!!!!!!!

2010. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Most mit kell szídni, aggódik, nem érti miért fájhat a barátnője hasa.

Nyugi nem lett terhes ha a gumi nem szakadt ki, de miért vetted ki élvezés előtt? Elrontod vele az egészet.

Nőgyógyászhoz pedig ajánlatos lenne elmenni, ugyanis annak ajánlott évente rákszűrésre menni, meg úgy egyáltalán vizsgálatra, hogy minden rendben van-e, a fog. gátlót még nem javaslom, de ennyire tényleg nem kell ráparázni... Ha gumi van rajtad, amit rendesen felhúztál nyugodtan élvezz el benne, csak gumi nélkül ne tedd be (egy kicsit se az elején), mert az előváladékban is lehet sperma.

2010. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

jav:

...ugyanis annak aki már nem szűz ajánlott é...

2010. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15:48: Már ne is haragudj, de lónak a f.aszát! Semmilyen változás nem történik, nem fog neki másképp megjönni, most is valószínűleg azért fáj a hasa (ha egyáltalán köze van a szexhez) mert túl "durva" volt, amit közben nem érzett, csak utána.
2010. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
azert szedtem ki,mert elso volt es igyis feltem h lesz valami baj.,de ako meg jobban feltem volna!...majd miko jobban es tobb tapasztalatom lesz ako majd meg probalom!
2010. nov. 24. 19:08
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez jó. Egyik hülye osztja az észt a másiknak.

Kérdező: járjatok be biológia órára, addig ne szexeljetek, amíg nem tudjátok, hogy lesz a gyerek, milyen tünetei vannak a terhességnek, mi az az abortusz.


Egyik válaszoló: semmilyen változás nem lesz a lány testében, mert elvesztette a szüzességét. Nem fog megváltozni a ciklusa, stb. (Max ha terhes lesz.)


Egyébként meg hova a túróba fejlődik ez a világ? 11-15 éves gyerekek felelőtlenül szexelnek, azt se tudják mi fán terem a gyerek (gólya hozza biztos...). Kérdezem én: bennük van a hiba? Szülők nem mondják el, mi miről szól. Iskolában az oktatás az esetek többségében béka feneke alatt. Kinek kéne ezt kézbevenni? Egészségügyi dolgozóknak? Tanároknak?

2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
kedves utolso-nekem megváltozott a menstruáciom,mikor elvesztettem a szüzeségem,orvosom mondta,h ez miatt.akkor a dokim nagyon hülye,h ilyet mondott....
2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az érzelmi hatástól változik meg, nem a hártya átszakadásától. Csak értelmezni kéne a szavakat normálisan és egy kis biológiát tudni.
2010. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!