Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vigyek betétet az...

Hogyan vigyek betétet az iskolába?

Figyelt kérdés

Nemrég jött meg, és nem merek betétet vinni a suliba, mert tavaly is pár srác kipakolta a táskám ( ugyanis egyfolytában piszkálnak) és oda nem akarom betenni. Zseb-be sem jó, mert zsebretett kézzel járkálok, és nem szeretném kirántani amikor kiveszem a kezem. Bocsi ha hülyeség a kérdés.


Hogyan "csempésszek" be betétet?


( normális válaszokat légyszi)


2010. nov. 19. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek a 14:37-es válaszolóval. Nem tudom, miért kell úgy csinálni, mintha a menstruáció és a betét vagy tampon, olyan szégyellni való csúnya dolog lenne. Ez a felfogás csak az éretlenséget bizonyítja!!!!
2010. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak hasonló problémáim.NEM kell felvállalnod ha nem szeretnéd.Próbáld meg a tornazsákodba tenni(ha van persze).Vagy esetleg dugd el oda ahol senki nem kutat...
2010. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok! Nem bírom felvállalni, nem olyan könnyű az ha olyanokkal vagy körülvéve mint az osztálytársaim. Gúnyt csinálnak minden ilyenből.És ezt már sokszor hallottam. Csak azt kérdeztem, hogy milyen ötleteitek vannak, és nem azt, hogy rejtegessem-e, vagy sem.
2010. nov. 19. 16:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Rakd a bugyid oldalába. Amikor először hallottam erről, hogy barátnőm így csinálja nagyon meglepődtem, de azóta én is rászoktam. Szimplán csak berakod a csípődhöz.
2010. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ó, köszi, ez nagyon jó :D
2010. nov. 20. 13:16
 16/16 anonim válasza:
Farzsebben simán elfér.Vagy a melltartómba rakom. A tampon 1000x praktikusabb.
2010. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!