Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak? A betétet...

Most mit csináljak? A betétet utálom, de ha nem teszek be azon fogok parázni, hogy megjön-e?!

Figyelt kérdés

Szóval a történet röviden:

Szerdán (24-én) kellene megjönnie a menstruációmnak.Kedden (23-án) viszont lesz egy nagyon fontos meccsünk a csapattal, aminek elég nagy a tétje. Félek, hogy mi lesz, ha megjön hamarabb...Az oké, hogy teszek fel tampont és minden oké, de görcsölni is szoktam + mi van, ha meccs alatt jön meg?!

Általában pontos, de pl. múlt hónapban 1 héttel hamarabb jött meg.


Valakinek valami ötlete, hogy mit csináljak?

Tegyek be meccs előtt egy rendes betétet, hogyha meg jön, akkor se legyen nagy baj, vagy mit csináljak?


2010. nov. 17. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Jobb ha teszel be betétet, ha hirtelen jönne meg, ne legyen olyan a bugyid.
2010. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Rakjál be tampont,az bőven elég
2010. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Amíg nem menstruálsz, tampont ne tegyél be, mert száraz a hüvelyed és fájni fog.
2010. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt akartam írni, hogy nem elég nedves a hüvelyed.
2010. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tampont csak akkor teszek fel, ha a mérkőzés előtt meg jön már.Ha nem lesz meg, akkor nem szabad felhelyezni, hiába lenne sokkal kényelmesebb, mint a betét.Ezt tudom!

Akkor azt hiszem marad a betét:)

2010. nov. 17. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be egy kicsit vastagabb tisztasági betétet, ne egészségügyit. A tisztasági nem is látszik, és annyi ideig simán kibírja.
2010. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a baj, hogy ha megjön, akkor a tisztasági nem lesz elég...Az oké, hogy pár percig bírja, de meccs közben nem rohanhatok ki a pályáról, akkor pedig tuti átáznék-.-"

2010. nov. 18. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél be betétet, te is tudod, hogy nincs más megoldás.

Egyébként én meg karatéztam, az abból a szempontból még gázosabb, hogy hófehér ruhában vagy. Én sem rajongok a betétért, de versenyen soha észre nem vettem, hogy bent van.

2010. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát ez a gond is megszűnt, ugyanis megjött most!

Azért annyiból jó, hogy így legalább nem kell majd azon aggódnom, hogy megjön-e meccs alatt.

2010. nov. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!