Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honaljban fájó csomo ez lehet...

Honaljban fájó csomo ez lehet menstruacio miatt ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 32 éves nő vagyok és menstruáció előtt mindig faj a honaljam és olyan mintha csomo lenne ott . Ahogy közeledik a menstruáció egyre jobban faj de menstruáció után már nem faj és van mikor nem találom . Csak nekem az az érdekes hogy mindig ott van menstruáció előtt és mindig nagyon faj . Ez mitől lehet ? Esetleg valakinek volt ilyen ? Most épp meg van és meg mindig faj de már sokkal kisebb . Másik oldalon is ott van de ott ritkán faj .
tegnap 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen izzadásgátlót használsz? Ha van benne alumínium, az okozhat csomót és menstruációnál felerősödhet a mértéke.
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Golyosoat mindig ezt az borotalco ez az olasz márka
tegnap 23:00
 3/5 A kérdező kommentje:
És ahogy nézem nincs rá írva h nincs benne alumínium
tegnap 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, de azért beszélj a nőgyógyászoddal is.
ma 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább nyirokcsomónak hangzik, azt nem tudom lehet-e rá hatással hormonális változás. Kérdezd meg a háziorvosotokat.
ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!