Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1,5 éve folyamatosan visszatér...

1,5 éve folyamatosan visszatérő hüvelygombám/ bakteriális fertőzésem van. Mit tegyek??

Figyelt kérdés
Számtalanszor voltam már nőgyógyásznál, és mindig írtam fel kúpot, néha szájon át szedhető tablettát is, mégis minden áldott alkalommal vagy visszatér, vagy el se múlik. Kb fél éve nem is járok vissza dokihoz, mert nem látom értelmét. Most is kezeltem magam vitagyn c-vel, viszont semmit nem használt. Ugyan úgy viszket a szeméremdombom, és folyásom van. Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve.. párommal nem tudunk várni, védekezve így is együtt vagyunk, de borzasztó kellemetlen a viszketés, folyás minden nap...

ma 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát keress más orvost. Menj el a nemibeteg gondozóba, csináltass STD szűrést. A bugyikat magasabb hőfokon mosd, lehetőség szerint fertőtlenítsd is, vasald is át. Kívül a viszkető területet is kenheted Canestennel, Lomexinnel vagy amit az orvos felír. Ugyanazzal a hatóanyaggal hüvelykúp is kapható, együtt a legjobb használni őket.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok máshova menni, ez állami nőgyógyászat, magán orvost sajnos nem engedhetek meg magamnak
ma 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked fontos, nem nekem.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!