Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz bevihetem...

Nőgyógyászhoz bevihetem magammal a kisgyereket?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam megoldani, hogy bárki vigyázzon rá, és nem akarok 2 hónapot várni következő időpontra.
tegnapelőtt 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Maximum a recepción hagyhatod, ha beleegyeznek, vizsgálatra nem - igazán elképzelni sem tudod, az orvos benned turkál, a gyereked meg nézi????
tegnapelőtt 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

1: Nem kell néznie. Van függöny, az asszisztens sem lát, meg más eü-i dolgozó sem, aki belép esetleg. Úgy vannak kialakítva általában a rendelők, hogy nem lehet látni.


Kérdező: szerintem vidd el, szólj az orvosnak, asszisztensnek, hogy máshogy nem tudtad megoldani, leülteted, és nyilván nem megy veled a függöny mögé öltözni és a vizsgálóasztalhoz sem.

tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hú, szét fognak szedni a válaszadók… Én egyszer vittem, nem volt ovi, apukámat kértem meg, hogy jöjjön át vigyázni rá, de aznap kiderült, hogy megbetegedett, nincs jól, mégse tudja vállalni, és utolsó pillanatban már nem tudtam mást megkérni. A dokinak vázoltam a szitut, a gyerek a vetkőzőben maradt pár percig (ez a szobán belül van, csak ugye így nem látta, mi történik), nem volt semmi gond, csöndben volt. Alapjáraton én is azt mondom, próbáld megoldani máshogy, ha még van idő, de jó eséllyel nem fognak visszautasítani, ha viszed. Hány éves gyerekről van szó, ill. milyen vizsgálat?
tegnapelőtt 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Egyes: mi az, hogy "benned turkál"???


Kérdező: a gyerek a vetkőzőben marad vagy az asszisztenssel, az orvos meg vizsgál. Két-három perc max és semmit nem lát a gyerek, amit nem szeretnél.

tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
#4. Mert hol turkálna, benned?
tegnapelőtt 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

4

"Egyes: mi az, hogy "benned turkál"???"

Miért; nem ez történik???

tegnapelőtt 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, az hogy felnyúl kettő darab ujjal és kb tízmásodperc alatt körbetapint rhadtul nem "turkálás", csak a hozzád hasonló bunkó pasik szeretik úgy nevezni.
tegnap 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!