Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellemen egy hónapja van egy...

Mellemen egy hónapja van egy folt és nem múlik el, mi lehet?

Figyelt kérdés

Az egyik mellemen a mellbimbótól másfél centi távolságra van egy 100 forintos méretű rózsaszín folt. Olyan, mintha elvajartam volna, halvány rózsaszín, de nem vakartam meg és már lassan egy hónapja ott van és nem múlik el. Nem viszket, nem fáj, nincs csomó, nem változott más a mellemen, de nem tudom, mi ez.

Megyek jövő héten orvoshoz, de aggódok.

Mi lehet, talán bőrrák? Egyforma halvány rózsaszín mindenhol, nem egyenletes a széle, de nem hámlik, nem gyöngyházfényű kicsit érdesebb a bőr, kicsit olyan, mint egy ekcémánál.

Próbáltam rá bőrgomba elleni kenőcsöt 2 hétig, nem javult, de nem is rosszabbodott.

Ha rosszindulatú, akkor csak azt a részt távolítják el? Elég kicsi a mellem, de nem szeretném elveszíteni az egészet.

Nem szoptatok, nem vagyok terhes, 34 éves vagyok.



okt. 20. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán valami megcsíphetett. Bőrráknak kicsi az esélye, de ki tudja. Ha leveszik a foltot, akkor csak a bört fogják körbevágni, nem a melledet veszik le. Ez max ha rosszindulatú daganat lenne.
okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!