Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzésnél mennyi...

Húgyúti fertőzésnél mennyi ideig (illetve hány db) Sumetrolim-ot kell bevenni? 2 kereszt genny és vér is volt a vizeletbe… Csak a húgyhólyagig terjedt a fertőzés . Nem volt vese érintettség.

Figyelt kérdés

2 egész doboz gyógyszert felírt az orvos , én ezt sokallom. Elkezdtem úgy szedni ahogy a beteg tájékoztatón van (2x2/nap) de szed ültem tőle. (Nem emlékszem mit mondott az orvos a szedéséről) Most napi 2-t szedek illetve 3 megivós valamit kaptam az mar elfogyott.

Tünetem nincs viszont nem akarom h nem szedem elég ideig és baj legyen de azt sem h túl gyógyszerezem magam. Orvost Bem kérdezem mert ő bármennyi gyógyszerre azt mondja szedjem.



tegnap 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp úgy szedd ahogy az orvos mondja. Hisz az hozzád és az állapotodhoz van igazítva.


A betegtájékoztatón is ag ajánlás arra vonatkozik hogy mennyit vegyél be ha az orvos nem mond semmit

tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy antibiotikum, nagyon nem kene azzal szorakozni, hogy most hol szeded hol nem, annak semmi ertelme.

Fel kene hivni az orvost es megkerdezni, hogy kene szedni es hanyat.

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végig be kell szedni ahogy mondták. Ha csak egyet nem úgy csinálsz, olyan mitnha egyet sem vettél volna bs
tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megértem az aggodalmad kérdező. Az orvosok gyakran írnak fel túlzott mennyiségben antibiotikumot, aztán az embernek totál felborul mindene, pl. Hüvely ph, bél mikrobiom. Nehéz reálisnak lenni, de az orvosok se azok legtöbbször! Azért szívja meg annyi ember, olyan sokszor olvasom. Meg most a napokban a rádióban Bochkorék is egy dokival beszéltek, aki mondta , hogy az antibiotikum az egyik fő rákkeltő.
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt ilyen nagy dózsisban kell szedni,hogy lökés szerüen hasson a baktériumokra.Mind be kell szedni,különben sosem gyógyulsz meg.
tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!