Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló okozhat ilyen...

Fogamzásgátló okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
1 éve szedek fogamzásgátlót (többek között az erős PMS-re). Sosem hagytam ki 1 szemet sem, most 1 hete a megvonásos utáni 5.szemet teljesen elfelejtettem bevenni,így azt (a tájékoztató szerint) a következővel egyszerre vettem be. Épp a kimaradt napján voltunk együtt párommal... a dupa tabi után kb 2 nappal görcsölgetni kezdtem,ez azóta is van naponta 1-2 alkalommal,illetve kb 4 napja borzasztó fáradt vagyok, fáj a fejem, szédülök és émelygek,néha fájdogálnak a cicik. Az orvos azt mondta,folytassam rendesen a szedést és 7 nap +védekezés szükséges és teszteljek az esedékes megvonásos idején.Ez a dupla tabi másnapján volt. A tüneteket okozhatja a dupla adag hormon? Mert terhességi tüneteknek kicsit korai lenne.

okt. 16. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt senki nem fogja tudni. Én is azt javaslom amit a doki. Aztán majd látod mi az eredmény.
okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor váltották tablettát?
okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Váltottál? Lehet azt kell megszoknod
okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem váltottam, azelőtt nem szedtem tabit. De nagyon eldurvult a PMS, ezért a doki javaslatára 1 éve elkezdtem Altforalle-t szedni.
okt. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!