Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek tippje hogy ez...

Valakinek tippje hogy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Még mielőtt: igen megyek orvoshoz, de 2 hónap múlva kaptam időpontot...

Sztori a következő:

Általában 28-30 napra jön meg. Most késett 1 hetet. Ráfogtam arra hogy ideg, mert a nagymamám nagyon beteg.

Alapból nekem mindig is 3 napig tartott. Most megvolt 2 napig. Előtte egy hétig szokott fájni a mellem,majd ahogy megjön elmúlik.

Ezúttal akkor kezdett el fájni mikor megjött... Már ez is furcsa volt mert nem akart abba maradni a mell fájdalom. Olyannyira hogy még most is fáj, bár már kevésbé. A legaggasztóbb hogy ezután 17 nappal újra megjött és tart 4 napja... Először ragacsos barnás,most piros... Nekem kb masfel napig szokott eros lenni,ez most kb fele annyi mennyiseg, de 4 napja tart egyenletesen kb.

Valaki találkozott már hasonlóval? Mi volt a baj?


tegnap 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A stressztől lett egy anovulációs ciklusod.

Sétálj, relaxálj, egyél rendesen.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!