Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Altforalle - kimaradt 1 szem,...

Altforalle - kimaradt 1 szem, másnak ezzel kapcsolatban mit javasoltak?

Figyelt kérdés
1 éve szedem a gyógyszert, eddig 1x fordult elő, hogy egy váratlan esemény miatt csak 12 órán belül tudtam pótolni 1 szemet. Most szétszórt voltam és a 6. szemet (az első héten) teljesen elfelejtettem bevenni. Elolvastam a betegtájékoztatót és aszerint jártam el (a másnap aktuálissal együtt bevettem a kimaradtat, vagyis kb 24 óra múlva). Felhívtam a nőgyógyászt is, aki a további 7 napban kiegészítő védekezést javasolt a gyógyszer folytatása mellett, illetve mivel volt aktus az előző 7 napon, ezért 3 hét múlva tesztet. Nem tervezünk gyerekvállalást még, viszont ha esetleg mégis összehoztuk, akkor vállaljuk. Ezt a dokinak is mondtam. Azt tudom, hogy elvileg így megtapadni és beágyazódni is nehezebben tud, és nyilván, ha kimutatja a teszt, azonnal abbahagyom a gyógyszert is, de az egyik kérdésem, mekkora esélye lehet annak, hogy valóban összehoztuk? A másik: ha sikerült, akkor valóban nem okoz gondot tovább szedni a gyógyszert? Ha valaki volt hasonló helyzetben, leírná a tapasztalatait? Köszönöm

tegnap 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedd tovább ahogy egyébként is kell és használj gumit egy ideig. Rohadt kicsi az esély rá hogy emellett terhes leszel. Ha tovább szeded és mégis besikerül akkor sem lesz baja a gyereknek.
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!