Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tompa alhasi fájdalom, illetve...

Tompa alhasi fájdalom, illetve gyomorfájdalom, hasmenés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most múlt el a vérzésem, sajnos már alatta is tapasztaltam hasmenést illetve köldök tájéki fájdalmat, ám egybe kötöttem a menstruációval. Most viszont már nem vérzek, az alhasam mégis fáj, illetve a gyomrom is. Nőgyógyásznál 2 hete voltam (rá 1 hétre jött meg) ő semmit nem talált az ultrahangon. Elküldött laborba és ott is jók voltak az értékeim. A menstruációm pedig normális volt így nemtudom női problémára gondoljak e vagy egészen más állhat a háttérben.
ma 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a gyomrod fáj meg hasmenésed van, akkor első körben gasztroenterológiai problémára gyanakodnék, nem nőgyógyászatira. Egy sima fertőzéses bélhurut is lehet akár. Háziorvost kellene első körben felkeresni.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!