Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatok lesznek,hog...

Milyen vizsgálatok lesznek,hogyan zajlik ?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok holnap megyek először nőgyógyászati vizsgálatra. Elégé ki vagyok pirosodva odalent és viszketek. Még nem szoktam ott szőrteleníteni mennyire ciki vagy hogy kell e?

ma 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szőrteleníteni, sokan nem szoktak. Az orvost ez nem érdekli, mindenfélét látott már. Valószínűleg vesz majd kenetet odalentről. Ez elsőre fura lesz és kellemetlen. Ha még nem voltál fiúval, ezt előtte jelezd az orvosnak.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvost az egyáltalán nem érdekli, szóvá se fogja tenni.

A vizsgálat pár perc lesz, megnézni, valószínű vesz le egy kenetet (egy fülpiszkálóhoz hasonló eszközzel), és receptet ad.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd a doki elmondja, milyen vizsgálatok lesznek. Mondd neki, hogy miért mentél, mi a panaszod, most vagy ott először és hogy nem élsz még nemi életet, ha így van.

Ha még sose szőrtelenítettél, de szeretnéd, először egyébként rövidre vághatod akár egy ollóval is, egy kis álló tükör előtt, hogy lásd rendesen az alsó részeket is.

ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Államiban nem valószínű, hogy kenetet vesznek, csak felírják a canestent
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!