Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció miatt ilyen...

Menstruáció miatt ilyen jellegű fájdalom?

Figyelt kérdés

Ma van az első nap. Sajnos úgy adódótt, hogy futnom kellett a buszhoz -amúgy sem szeretek és tudok sokat futni, de most azért jó 2-3 percet spintelnem kellett, hogy elérjem a buszt.

Ezután nagyon elkezdett görcsölni a hasam, hányingerem volt, izzadtam- de nem a futás,hanem a fájdalom miatt.

Lehet, hogy futás miatt így felerősödik a fájdalom?

Illetve lehet, hogy az is közrejátszott a hányingerben, hogy kb előtte fel órával ettem?


Ennek a futásnak lassan egy órája, de még mindig rosszul vagyok vmennyire. Lehet emiatt?



ma 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen összehúzódik a méhizom, ahogy átrendeződi a futáshoz a keringés. Én is tapasztaltam, redszerint a kosáredzéseink elején. Nekem úgy félóra alatt oldódott.
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az, hogy hányinger is társult mellé, vagyis utána az “normális”?. Holnap program van nem szeretnék hányingert/ hányni.


Ha estig nem hányok stb. akkor csak nem lesz semmi nem?

ma 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fog ismétlődni, a futástól volt.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hányinger valószínű attól van, hogy előtte ettél. Nem fogsz valószínű hányni, Pihenj le, próbálj picit aludni. Elfog múlni.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!