Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok? Milyen érzés a...

Mit gondoltok? Milyen érzés a petefészek gyulladás?

Figyelt kérdés

Egy hete nagyon fáj a derekam, majd le szakad, néha szurkál. Bl petefészkem, de a jobb fáj jobban. Lépés közben is érzek tompa fájdalmat, pisilés visszatartása szintén erősíti a fájdalmat. Éjszaka olyan fájdalmaim voltak ami még soha. Pisilés után olyan érzésem volt mint akit késsel szúrnak a hasam alatt elmondhatatlanul fájt, nem tudtam menni, egyik oldalamról sem tudtam fordulni a másikra, majd meg fagytam és csak vacogtam. Reggelre jobb lett, de fáj mint előző napokban is. Csütörtököre kaptam időpontot orvoshoz.

Addig pedig szeretném tudni akinek volt már petefészek gyulladása hogy hasonló dolgokat érzett e esetleg, vagy ez lehet valami más


ma 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez simán lehet petefészekgyulladás!

Nekem volt egy eset - sajnos többször is volt nekem - amikor pl hányingerem is volt és az is a petefészekgyulladás tünete, nem is gondoltam volna.

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet, bár a férjemnek a vesekő úton kifele ugyanilyen tüneteket szokott okozni.
ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!