Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is tapasztalt hasonlót...

Más is tapasztalt hasonlót szülés után ?

Figyelt kérdés
3,5 hónapja született a gyermekem császármetszéssel. Nem szoptattam így szülés után az első menzeszem meg is jött augusztusban és most szeptemberben is. Ami tök jó és örülök neki. Ami még pozitívum, hogy egyàltalán nem görcsölök mint várandósság előtt az első napon. Viszont nem tudom mennyire normális az, hogy már az első nap brutálisan erős vérzésem van és ez 2 napig tart aztán fokozatosan gyengül. Annyira erős, hogy mikor mondjuk felkelek az ágyból érzem, hogy ömlik. :( Éjszaka is fel kell kelnem betétet cserélni. Várandósság előtt nem volt ennyire erős. Voltam 6 hetes kontrollon szülés után illetve volt cytológiám is minden rendben van. Ha októberben is hasonlóan erős vérzést tapasztalok felkeresem a dokimat természetesen.

ma 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!