Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » .Nektek is szokta vágni a...

.Nektek is szokta vágni a bőrötöket az egészségügyi betét a combotoknál a hajlatban?

Figyelt kérdés

Ahogy a szárnyait visszahajtjátok, és álltok, vagy ültök, nektek is van, hogy bevág, kényelmetlen a 2 visszahajtott szárnya a combotok tövénél a hajlatban?

Mi a praktikátok arra, hogy ott se lehessen a betétet érezni egyáltalán?



szept. 18. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosincs ilyen problémám. Esetleg nem megfelelő méretű vagy szabású a bugyid.
szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs ilyen gondom. Másik bugyi, más fajta betét, amikkel kísérletezni lehet. Nekem az Always betét vált be.
szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menstruációs bugyival nincs ilyen gond. 😁
szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 attól függ, melyik márka. A DM-ben nagyon kényelmeset vettem, de a redy bugyi iszonyúan bevág combnál. Direkt csinálják úgy, hogy combnál passzosabb legyen a biztonság miatt, de sajnos kényelmetlen lett.
szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont a Redyt érzem jónak. A Power bugyijuk tényleg bevág kicsit. De a legerősebb napokon arra nekem szükségem is van. A többi abszolút nem ilyen (11 különböző bugyim van tőlük).
szept. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor kényelmetlen a betét. de az hozzátartozik a dologhoz hogy szoknyát-harisnyát hordok és nem nacit. nem csinálok belőle ügyet a női létem része.
okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!