Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi volt a legrövidebb...

Mennyi volt a legrövidebb idő, ami alatt egy tampont vagy egészségügyi betétet elhasználtatok?

Figyelt kérdés
Nektek eddig mennyi volt a legrövidebb idő, amíg cserélni kellett ismét a tampont vagy betétet? erős vérzés okozta, vagy más okból kellett cserélni?

szept. 14. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
5 perc, valszeg ciszta ürült...
szept. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Fél óra. Fürdéshez (strand) teszek be új tampont, utána rögtön cserélem. Elég kényelmetlen, mert nehezen jön ki, de ez van.
szept. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2 óra az OB super plusz mérettel. Köszi, klimax! ☹️
szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 óra nekem is. Amikor abbahagytam a tabit, az azt követő első mensi szuper sokáig váratott magára és valószínűleg egy kis polip is ürült vele együtt. Másfél napig olyan volt, mint egy mészárszék. Nem volt túl szívderítő éjjel is kétszer kimenni, de inkább, mint matracot mosni. Azóta sem volt ennyire durva, de többször előfordult, hogy a második nap két-kétésfél óránként cseréltem a legnagyobb tampont, szerencsére ez azt is jelenti, hogy hamar vége.
szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyóra... :(

Tampon volt fenn - és még szerencse, hogy hazaértem addigra, mert már folyt meg mellette. Szuper lett volna mondjuk a buszon átázni.


Első nap, tudom, hogy olyankor a legerősebb a vérzésem, de negatív rekord volt, hogy egyóra alatt megtelt, általában 4-5-öt simán kibír.

szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qborka ***** válasza:
0%
Mensi kehely, kb 20 perc. 240 ml. Exacyl mellett. Azt hiszem,én nyertem .. 🤣
szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
#5: én a nagyon durva napokon sokcseppes betétet is szoktam tenni. Ha valami miatt a tampon hamarabb telik meg, minthogy mosdóba tudnék menni, az egy plusz védelmet ad átázás ellen. Sokszor mentette már meg a nadrágom meg a méltóságom, akkor is, ha kényelmetlen kicsit.
szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte azonnal.😀 Betétet használok és mikor beraktam az újat, elértem a fürdőszobába a csaphoz, pont akkor folyt ki egy hatalmas adagnyi vér... Hát mondom ennyit erről, cserélhetem ki megint. Kábé mint mikor tisztába teszed a gyereket és egyből a tiszta pelsuba pisil, kakil.😅
szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!