Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a pecsételő vérzés?

Mitől lehet a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés

Ma levsetelő vérzésem volt, pont egy hettel ezelott jott meg a normál vérzés, ami normális volt, mitől lehet ez a pecsételő

16/L


szept. 16. 22:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Az utolsó együtlétem kb aug 17.-e korül volt de védekeztünk is és nem bennem ment el ugyhogy szerintem a terhesség kizárva, ti mit mondtok?
szept. 16. 22:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egy hete normálisan megjött, nem valószínű, hogy terhes vagy, sőt, inkább kizárt. Tudom, hogy vannak babák, akik átvészelnek a méhben egy vérzést, de ez már túl késői ahhoz, hogy beágyazódási vérzés legyen.


Hány napos a ciklusod?

A barnázás két menzesz között lehet teljesen normális néha, van barátnőm, akinek félidőben is mindig van 1-2 nap barna. Szerintem ne aggódj érte.


Max ha jövő hónapban nem jön meg, akkor érdemes egy vitsgálat, hogy tudd, minden okés veled. Évente egyszer nem árt elmenni, csináltatni egy rákszűrést, és nézzenek meg. Én is utálom kicsit, de utána megnyugszik az ember, hogy bármi fura van, minden okés, szóval ajánlom nagyon. :)


Tuti minden oké veled.

tegnapelőtt 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!