Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zöld darabos folyásra használh...

Zöld darabos folyásra használható a klion kúp?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre, hogy zöld darabok jönnek belőlem. Soha semmi ilyen problémám nem volt, meg is ijedtem. Azonnal beszéltem a háziorvosommal és ő javasolta nekem a klion kúpot, amit fel is írt és ki is váltottam viszont használni még nem használtam.

Abszolút nem élek nemi életet, szóval szexuális úton nem kaphattam el ezt a valamit. Plusz a zöld darabokon kívül más problémám nincsen.


Ez most lehet hogy hülyeség, viszont a Lidl saját márkás illatosított betétjét használom évek óta, lehet hogy ez válthatta ki ezt a problémát?



szept. 16. 03:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ha zőld az bizony nem jó szóval menj nőgyógyászhoz sos..
szept. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a zöld szerintem nagyon nem gomba, én inkább nőgyógyászhoz mennék tenyésztésre és az alapján írjon fel speciális készítményt.
szept. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elvileg bakteriális fertőzés lehet. Arra jó a Klion, de én mindig nőgyógyászhoz megyek ilyen gondokkal.
szept. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bakteriális gyulladásra kiváló a klion.

Ez nem nemi fertőzés, nem feltétlen a szex az oka.

Jobbulást!

szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nögyógyászhoz telefonálnék, hogy mi újság ezzel. Érdemes lenne illatmentes betétre átállni
okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!