Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyász kiírja nekem...

Magán nőgyógyász kiírja nekem TB alapon a női hormonok vérvizsgálatát?

Figyelt kérdés

Sztk orvos szóba sem áll velem, endokrinológus azt mondta hogyha pcos gyanú van, akkor keressem fel a magán nőgyógyászt.

Egyszer már voltam egynél de ő nem csinált semmit velem.

Most egy fiatal doktornőhöz szeretnék menni aki rezidens, hátha a fiatalok jobban megértik ezt a betegséget. Hovatovább az is lehet,hogy korai menopauzám van, azt is laborral vizsgálják ki.

Tehát a kérdésem, magán nőgyógyász nektek írt már ki 2 panelos nőgyógyászati labort ingyenes vérvizsgálatra ( Menzesz 3-5 valamint a 21ik napon)



#PCOS #TB #Női hormon panel
szept. 15. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti. Csak fizetősre írhat.
szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem tud.
szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szomorú, ebben az országban már szinte minden fizetős
szept. 15. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, se a beutalója, se a receptje nem tb.-s a magánorvosnak, hiszen nincs leszerződve a társadalombiztosítással.

Ezt sokan benézik, amikor a gyors ellátás, kellemes környezet, nincs várólista alapján döntenek, hogy elmennek inkább magánba.

szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!