Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek e terhes?

Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
sziasztok, tegnap elott fekudtem le a baratommal kb 20 percig csinaltuk, de nem folyamatosan, es nem ment el, szerintetek lehetek e terhes?

szept. 15. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok a helyes védekezési mód használatához. 😊
szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
holnap veszel egy tesztet vagy kettőt és nézegeted. Ne hallgass itt senkire, nem azért mert nem tudják, hanem mert nem tudhatják biztosan.
szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem
szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kicsit utanaolvasgattam, es irtak hogy az elovaladekban is lehet egy kis himivarsejt es emiatt picit megilyedtem de elotte ois elment mosdoba es utana enis, es allitolag ha maradt volna meg baratomba akkor az kijott volna es belolem is ugye vagy ertitek, de biztonsag kedveert kerdeztem, es tesztet is venni fogok szerintem egy het mulva kb hogy biztosra menjek
szept. 15. 12:15
 5/8 anonim válasza:
77%

Mi is megszakításos módszerrel "védekezünk". Különbség az, hogy mi nem félünk attól hogy ha becsúszik egy baba mi lesz. Szeretnénk gyereket, igaz nem most de ha most jönne akkor örülnénk neki és nem ijednénk meg. Csak akkor szeretkezzetek így ha nem jelentene problémát ha terhes lennél. Addig is óvszer vagy tabletta.

Egyébként kicsi rá az esély de nem kizárt.

szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
86%

Igen, én megengedem, hogy teherbe ess.

Lehetsz terhes.

szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után minimum 2-3 hét mire egy teszt valós eredményt mutat.
szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz a baba neve?
szept. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!