Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák szűrés az esetleges...

Méhnyakrák szűrés az esetleges bakteriális vagy gombás fertőzést is mutatja?

Figyelt kérdés
Látom az eredményét és mindenféle egyéb dolgot is felsorolnak a táblázatban, arra mind tesztelték a mintámat(sztk-ban) és egyiket se találták, ha nem x-elték?
szept. 9. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ahhoz tenyésztés kéne.
szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Mikroszkóp alatt is lehet látni a kórokozókat. Be szokták X-elni, ha találnak benne valamit. Hogy konkrétan melyik kórokozóról van szó és, hogy arra milyen terápia kell, ahhoz már tenyésztés szükséges. De ha nincs "X" sehol, akkor nem láttak benne semmit.
szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Köszi, csak a teljesen negatív van, meg higy "ismétlés klinikai megítélés szerint".

Azért kérdeztem, mert akkor a nőgyogyász írt fel Fluconert meg Fuimuzin-t. Elvileg a végett, mert nekem világéletemben fehérfolyásom volt/van..és hogy ez hátha elmulasztja. De mikor patikába voltam, derült ki, hogy ezt tenyésztés utáni pozitív leletre gombára kellett volna adnia, a patikus meg is lepődött, hogy csak úgy kaptam. És most nem tudom, hogy nem-e ártok csak vele, ha alkalmazom a kúrát😕

szept. 9. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!